Ana Sayfa Güncel Damla projesi ögrencileri hastaneyi ziyaret etti

Damla projesi ögrencileri hastaneyi ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği “Damla Projesi” bünyesinde bulunan ve Türkiye’nin farklı üniversitelerinde öğrenim gören gönüllü üniversite öğrencileri Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2017 Pazartesi 13:41
Damla projesi ögrencileri hastaneyi ziyaret etti

Damla projesi kapsamında hastaneye gelen gönüllüleri Hastane Başhekim Yardımcısı Uz Dr Abit DEMİR ve Hastane yönetimi karşıladı.

Hastane Başhekim Yardımcısı Uz Dr Abit DEMİR ; T.C.Gençlik ve Spor Bakanlığı Damla projesi kapsamında Bakanlık müşaviri Sn.Metin Ayvazoğlu, il müdürlük koordinatörü Sn.Mustafa Kırıkçı ve il proje sorumlusu ile birlikte Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanemizi ziyaret eden birbirinden değerli genç kardeşlerimize hastane olarak ev sahipliği yaptık. Hastalarımızı birlikte ziyaret ederek onlara moral verdik. Bu iyilik hareketinin bir parçası olduğumuz için kurum olarak çok mutlu olduk ve gururlandık.

Demir; Bu proje kapsamında gençlerin karşılık beklemeden gönüllülük esasına göre, ailesi ya da yakın çevresi dışındaki bireylerin yaşam kalitesini artırmayı amaçladıklarını ifade ederek onlara başarılar diledi.                     

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da hizmet binası açılışı gerçekleşti

Şanlıurfa’da hizmet binası açılışı gerçekleşti

Kurumsal

İçerikYukarı Çık