Ana Sayfa Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıufa'ya geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıufa'ya geliyor

25 Şubatta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı'nın 6. Olağan İl Kongresi öncesinde hazırlık toplantısı yapıldı.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2018 Pazar 10:51
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıufa'ya geliyor

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Koordinasyonu'nda düzenlenen hazırlık çalışmaları toplantısına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İlçe Başkanları ve parti kademelerinden temsilciler katıldı. 

Yapılan hazırlık toplantısının ardından açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'ya yakışır bir şekilde hazırlıkların sürdüğünü ve 25 Şubat 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı şehir olarak coşkulu bir şekilde karşılayacaklarını ifade etti. 

Şanlıurfa'nın Cumhurbaşkanı'nı heyecanla beklediğini söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı'nın 6. Olağan İl Kongresi vesilesi ile Şanlıurfa'mız ile buluşacak. Bu kongre şehrimizin kongresidir. Çalışmalarımız hassasiyet ile sürdürmekteyiz. Şehrimize ve Cumhurbaşkanımıza yakışır bir kongre ve miting gerçekleştireceğimize inanıyorum" dedi.

Şanlıurfa'nın her zaman olduğu gibi kongreye büyük katılım sağlayacağına inancının tam olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise, "25 Şubatta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile saat 15:00'de gerçekleştirilecek olan Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanlığımızın 6. Olağan İl Kongresi'nin hazırlıklarını, başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere, İlçe Belediye Başkanlarımız ve İlçe Teşkilat Başkanlarımız ile birlikte gözden geçiriyoruz. Yapmış olduğumuz hazırlık toplantısında görev dağılımlarımızı da gerçekleştirdik. Kongremizde vatandaşlarımızın herhangi bir aksaklıkla karşılaşmaması için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkanlık satranç turnuvası sona erdi

Başkanlık satranç turnuvası sona erdi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık