Ana Sayfa Güncel Çiftçi, sorunları çözen bir kadroyuz

Çiftçi, sorunları çözen bir kadroyuz

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Karaköprü İlçesinde yapımına başladığı Narlıdere Köprülü Kavşak proje çalışmaları sürüyor. Narlıdere Köprülü Kavşak proje çalışmasının Şanlıurfa için çok önemli bir proje olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'nın sorunlarını geleceğe taşımaktan ziyade sorunları çözen bir Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak halkımızın huzuruna gitmeyi planlıyoruz" dedi.

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2017 Pazartesi 09:53
Çiftçi, sorunları çözen bir kadroyuz

Şanlıurfa'nın trafik yükünü hafifletmek amacıyla Büyükşehir Belediyesinin Karaköprü ilçesi Narlıdere Mahallesinde başlattığı Narlıdere Köprülü Kavşak projesi devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, proje çalışmasının devam ettiği alanda incelemelerde bulundu. Teknik ekipten bilgi alan Başkan Çiftçi, sorunları geleceğe taşıyan değil, sorunları çözen bir belediye anlayışı ile halka hizmet ettiklerini söyledi. 

SORUNLARI ÇÖZEN BİR KADROYUZ

 

Şanlıurfa'nın trafik sorunu için önemli projeler hazırladıklarını ve sorunları geleceğe taşıyan değil, sorunları çözen bir kadro ile halka hizmet ettiklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Narlıdere Köprülü kavşağımızda çalışmalarımız devam ediyor. Burada yapılan proje çalışmasıyla şehir trafiği anlamında çok önem arz ediyor. Şanlıurfa-Diyarbakır yolu GAP Bulvarı Şanlıurfa'nın kuzey yönündeki tüm trafik yükünü taşıyan bulvardır. Zor bir çalışma içerisinde olduğumuzun farkındayız. Şehrimizin geleceğini düşündüğümüz için bu zorluğu göğüsleyen bir yapıda bir kadroyla hareket ediyoruz. Hızlı bir şekilde Narlıdere köprülü kavşağı Şanlıurfa'mıza kazandıracağız. Narlıdere köprülü kavşağının tamamlanmasıyla Diyarbakır yolunun ikiye bölmüş olduğu Kuzey Şanlıurfa Karaköprü ilçesi birbirine bağlanmış olacaktır. 35 metrelik bulvarları bir daire şeklinde birbirine bağlamış olacağız ve bu da şehrin geleceği için çok önem arz ediyor. Maşuk bölgesi, Akpıyar, Batıkent, Seyrantepe Mahallesi gelişme kaydeden yeni Şanlıurfa burada şekilleniyor, biz şehrin geleceğini görerek bu adımları atıyoruz. Şanlıurfa'nın sorunlarını geleceğe taşımaktan ziyade sorunları çözen bir Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak halkımızın huzuruna gitmeyi planlıyoruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa kırsalında yol onarım çalışmaları sürüyor

Şanlıurfa kırsalında yol onarım çalışmaları sürüyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık