Ana Sayfa Güncel Çiftçi, sektör temsilcilerinin sorunlarını ele aldı

Çiftçi, sektör temsilcilerinin sorunlarını ele aldı

Ortak akıl ile Şanlıurfa’yı yönetme anlayışıyla tüm kesimlerin her zaman görüşünü alan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Şubesini ziyaret ederek sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2018 Perşembe 13:04
Çiftçi, sektör temsilcilerinin sorunlarını ele aldı

Mahmut Barut yönetimindeki sektör temsilcilerinin sorunlarını ve taleplerini değerlendiren Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi'nin 2017 yılında tamamlanan proje çalışmalarını ve 2018 yılında yapılacak olan projelerini değerlendirdi. Şanlıurfa ekonomisinin güçlenmesi için iş adamlarına önemli görevler düştüğünü ifade eden Başkan Çiftçi, "Şanlıurfa için ortak akılla hareket ettiklerini" söyledi. 

 Başkan Çiftçi, 'Ortak Akıl ile  Hareket Ediyoruz' 

Şanlıurfa'nın kalkınması için iş adamlarına büyük görevler düştüğünü ve kenti el birliğiyle ortak akılla kalkındıracaklarını anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa’mızı seviyoruz ve hizmet etmeyi ibadet olarak görüyoruz. Çok kısa bir sürede Şanlıurfa’mızı hak ettiği yere getirmek için Büyükşehir Belediye kadroları olarak özverili bir şekilde çalışıyoruz. Şanlıurfa’mızın iş adamları olarak da kentimizin kalkınması için elinizden gelen gayreti sergilediğinize inanıyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtiyorum” şeklinde konuştu. 

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür eden MÜSİAD Şube Başkanı Mahmut Barut ise, “Göreve geldiğimizden bu yana sektörlerin sorunlarını ele alıyor ve Başkanımız Nihat Çiftçi ile paylaşıyoruz.  Bugün de inşaat sektörü ile alakalı tüm sorunları Başkan'ımız ile masaya yatırdık. Desteklerinden dolayı Başkan Nihat Çiftçi’ye teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sömestr Tatilinin En Eğlenceli Etkinliği Piazza’da

Sömestr Tatilinin En Eğlenceli Etkinliği Piazza’da

Kurumsal

İçerikYukarı Çık