Ana Sayfa Güncel Çiftçi: öğretmenler, toplumun en fedakar insanlarıdır

Çiftçi: öğretmenler, toplumun en fedakar insanlarıdır

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Eyyübile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve şube müdürlerini makamında ağırladı.

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2017 Cuma 10:13
Çiftçi: öğretmenler, toplumun en fedakar insanlarıdır

Görüşmede Başkan Çiftçi mesajında geleceğin nesillerine yön veren öğretmenlerin toplumun en fedakar insanları olduğunu söyledi. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Kasım Öğretmenler Günü çerçevesinde Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve şube müdürlerini başkanlık makamında ağırladı.

Ziyaretin ardından bir değerlendirme yaparak Öğretmenler Günü'nü kutlayan Başkan Nihat Çiftçi, 24 Kasımda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e başöğretmen unvanının verildiğini hatırlatarak "Öğretmenlik şüphesiz dünyanın en kutsal mesleğidir. Bir insana bir şey öğretmenin karşılığı hiç bir şekilde ölçülemez. Ve bu kadar böylesine önemli bir görevde öğretmenlerimizin gününü kutluyorum. Her zaman öğretmenlerimizin yanındayız. Gelecek nesilimizi emanet ettiğimiz, ülkemizde insan kaynağını şekillendirecek olan öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Öğretmenlerimize saygı ve sevgilerimizi iletirken, sınıflarımıza güneş gibi doğmalarının devamını diliyoruz" dedi.

Ziyaretin ardından Başkan Nihat Çiftçi günün anısına öğretmenlere hediyeler sundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir’den çevre bilinci eğitimi

Büyükşehir’den çevre bilinci eğitimi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık