Ana Sayfa Güncel Çiftçi kameranın başına geçti, gazetecileri ağaç dikti

Çiftçi kameranın başına geçti, gazetecileri ağaç dikti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla, Şanlıurfa'da 2 Milyon ağaç dikim kampanyasını gazetecilerle birlikte gerçekleştiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, kameraların başına geçerek gazetecileri çekti.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2018 Çarşamba 13:01
Çiftçi kameranın başına geçti, gazetecileri ağaç dikti

'Seninde Dikili Bir Ağacın Olsun' projesi kapsamında yerel ve ulusal gazetecilerin temsilcileri ile Halil-ur Rahman Şehir Ormanı'nda bir araya gelerek ağaç dikimini gerçekleştiren Başkan Nihat Çiftçi, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. 

Gazeteciler ağaç dikimini gerçekleştirirken Başkan Nihat Çiftçi de kameranın başına geçerek gazetecileri çekti. Keyifli anların yaşandığı ağaç dikim programında konuşma yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Zor şartlar altında doğru bilgiyi kamuoyuna aktaran, bizim için en kutsal görevlerden birini üstlenen gazeteci arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi. 

Çiftçi "Bu Kutsal Şehir Hepimizindir, Hep Birlikte Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz"

Gazetecilerin topluma hizmet ettiğine değinen Başkan Nihat Çiftçi, "Gazetecilerimiz için anlamlı olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, mesleki hayatlarında başarılı olmalarını temenni ederim. Bugünü daha anlamlı kılmak ve kalıcı hale getirmek için Halil-ur Rahman şehir ormanında gazeteci arkadaşlarımızla birlikte ağaç dikimi için buluştuk.  Bu kutsal şehir hepimizindir. Şehrimizi seviyor ve hizmet ediyoruz. Başlattığımız ağaç kampanyasına Şanlıurfa'da yaşayan her bir vatandaşımız için 1 ağaç dikerek, şehrimizi yeşillendirmeye devam edeceğiz. Bu anlamlı etkinliğe katılan, emek veren başta cemiyet başkanlarımız ve gazetecilerimize teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak ise "Bu anlamlı günde güzel bir etkinliğe imza atarak bizleri düşünen ve her zaman yanımızda olan Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür ediyoruz" dedi. 

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Talat Akay'da "Daha önce kuruyan ağaçlarımızla ilgilenen ve duyarlı bir çalışmaya imza atan Başkanımız Nihat Çiftçi'ye bu anlamlı günde bizi davet ettiği için teşekkür ederiz. Yeşili ve doğayı sev ki hayat güzel olsun" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfalı kuşçular havada kapıştı

Şanlıurfalı kuşçular havada kapıştı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık