Ana Sayfa Güncel Çiftçi, hafta sonu da seçim mesaisindeydi

Çiftçi, hafta sonu da seçim mesaisindeydi

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2018 Pazartesi 09:16
Çiftçi, hafta sonu da seçim mesaisindeydi

Her gün şehir merkezinin yanı sıra farklı bir ilçede vatandaşlarla buluşarak 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatan Başkan Çiftçi'nin hafta sonu adresi otomotiv sektör temsilcileri ve esnaf grupları oldu. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında gitmedik yer bırakmıyor. Şehir merkezi ve ilçelerde sivil toplum kuruluşları, esnaf grupları, işadamları ve her kesimden vatandaşla bir araya gelen Başkan Çiftçi, yoğun mesaisini hafta sonu da sürdürdü.

Hafta sonu ilk olarak otomotiv sektör temsilcilerini ziyaret eden Başkan Çiftçi, firma yetkilileri ve çalışanlarına 'hayırlı işler' temennisinde bulunarak 24 Haziran seçimlerini anlattı.

Başkan Çiftçi yoğun mesaisine öğlen saatlerinde tarihi çarşılar bölgesindeki esnafı ziyaretle sürdürdü. Burada da esnafı işyerlerinde ziyaret ederek talep ve önerileri dinleyen Başkan Çiftçi, 24 Haziranın Türkiye açısından çok önemli bir tarih olduğunu söyledi.

24 Haziran'da halkın yine istikrardan ve AK Parti'den yana duracağını söyleyen Başkan Çiftçi, "Bu önemli süreçte halkımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. 24 Haziranla birlikte Türkiye'mizin önü açılacak ve istikrar katlanarak sürecektir" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İş adamından geleneksel iftar yemeği

İş adamından geleneksel iftar yemeği

Kurumsal

İçerikYukarı Çık