Ana Sayfa Güncel Çiftçi: Ahlaklı dindar bir nesil hedefimizdir

Çiftçi: Ahlaklı dindar bir nesil hedefimizdir

Özel Akçakale Süleymaniye Orta Öğretim Erkek Yurdu öğrencileriyle buluşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi "Ahlaklı dindar bir nesil hedefimizdir" dedi.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 09:50
Çiftçi: Ahlaklı dindar bir nesil hedefimizdir

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ile birlikte ilçede yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Çiftçi, Özel Akçakale Süleymaniye Orta Öğretim Erkek Yurdunu ziyaret etti. Yurt yöneticileriyle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Çiftçi, daha sonra yurt binasını gezerek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Çiftçi, öğrencilerle sohbet ederek ders çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Hedeflerinin ahlaklı dindar bir nesil yetiştirmek olduğunu ve bu nedenle öğrencilerin eğitimlerine önem verdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Gençlerin ve çocukların eğitimine önem veriyoruz. Geleceğin yöneticileri olacak olan çocuklarımızın en iyi bir şekilde eğitim alabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi olarak çeşitli projeler hazırladık ve projelerle gençlerin ve çocukların eğitimlerine destek verdik" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da Yıldız öncülüğünde seçim startı verildi

Şanlıurfa’da Yıldız öncülüğünde seçim startı verildi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık