Ana Sayfa Güncel Büyükşehir’den Haliliye ve Eyyübiye’de sıcak asfalt atağı

Büyükşehir’den Haliliye ve Eyyübiye’de sıcak asfalt atağı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yoğun geçen asfaltlama sezonunda kış aylarına yaklaşılırken bu kez merkez ilçelerden Haliliye ve Eyyübiye’de sıcak asfalt atağını yoğunlaştırdı.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2017 Pazartesi 09:06
Büyükşehir’den Haliliye ve Eyyübiye’de sıcak asfalt atağı

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Asfalt Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Eyyübiye’de yerli ve yabancı turistlerin geçiş güzergahı olan Eyüp Peygamber Caddesini revize ederken, Haliliye ilçesinde ise konut alanı olan Köylükent Mahallesinde cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışması yürütüyor.

EYÜP PEYGAMBER CADDESİ REVİZE EDİLDİ

Asfalt binder tabakası aşınmış tüm cadde ve bulvarları revize eden Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda son olarak Eyyübiye İlçesinde Eyüp Paygamber Caddesinin asfaltını yeniledi.

İnanç turizmi açısından oldukça önemli bir konuma sahip Hz. Eyüp Sabır Makamının yer aldığı caddenin mevcut deforme asfaltını sökerek yerine yeni sıcak asfalt seren Büyükşehir Belediyesine bölge halkı teşekkür etti.

HALİLİYE’DE KÖYLÜKENT SICAK ASFALTLA BULUŞUYOR

Haliliye ilçesinde yeni yerleşim alanı olan ve konutların hızla yükseldiği Köylükent Mahallesinde asfalt atağı başlatan Büyükşehir Belediyesi, 503, 601, 12502, 12501, 16022. Caddelerde asfalt serimini tamamladı.

Yolların eskiden oldukça çamur ve toz içinde olduğunu ifade eden bölge esnafı Büyükşehir Belediyesi’nin asfaltlama çalışmasının ardından bölgenin tercih edilen bir bölge haline geldiğini kaydetti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür eden Köylükent sakinleri asfalt çalışmasının yürütülmesinde emeği geçenlere minnettarlık duyduklarını söyledi.         

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Biter ev ziyaretlerinde kadınlarla buluştu

Biter ev ziyaretlerinde kadınlarla buluştu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık