Ana Sayfa Güncel Birecik’ten Van’a yardım

Birecik’ten Van’a yardım

Giriş Tarihi: 30 Kasım -0001 Çarşamba 00:00
Birecik’ten Van’a yardım
Birecik ilçesinde , Van ili ve çevresinde meydana gelen ve etkisinin çevre illerden de hissedildiği 7.2 şiddetindeki depremle ilgili olarak, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı işbirliği ile yardım kampanyası başlatıldı.

 

Bu kapsamda ilçe Kaymakamı Oktay ERDOĞAN, Belediye Başkanı Av. M. Faruk PINARBAŞI, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri Birecik’te çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren esnaflar ziyaret ederek, Van’daki depremzedeler için ilçemizde oluşturulan komisyon aracılığıyla destek talebinde bulundular.
Başta Van ili ve Erciş İlçesi olmak üzere bölge halkının, büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya olduğu bu olumsuz şartları en asgariye indirebilmek amacıyla tüm Türkiye’ de başlatılan yardım kampanyasına Birecik olarak katkı sağlamak için yardım komisyonu kurduklarını söyleyen PINARBAŞI şunları söyledi.“Milletçe et ile tırnak gibiyiz. Bu acılar paylaştıkça azalır, bu esnaf gezisinde de gördük toplumun her kesiminde gelen olumlu tepkiler beni ve komisyon üyelerini memnun etti (Haber Merkezi)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Harran Üniversitesinde bağ bozumu başladı

Harran Üniversitesinde bağ bozumu başladı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık