Ana Sayfa Güncel Birecik Kaymakamı Kadir Perçi mahalle gezilerini sürdürüyor

Birecik Kaymakamı Kadir Perçi mahalle gezilerini sürdürüyor

 Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde, her hafta farklı bir mahallede düzenlenen mahalle toplantıları ile talep ve sorunlar mahalle sakinlerinden dinleniyor. 

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2017 Pazar 11:16
Birecik Kaymakamı Kadir Perçi mahalle gezilerini sürdürüyor

Her hafta farklı bir mahalleyi ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelen Birecik Kaymakamı Kadir Perçi, ilçenin kurum amirleri ile beraber, şikayet ve talepleri yerinde birinci ağızdan dinliyor. Vatandaşları dinleyip, vatandaşların sorun ve önerilerini not aldırarak, sorunların çözümü noktasında gereğinin yapılması için ilgili birim amirlerine talimat veren İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, vatandaşlara da mahallede yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Mahalle gezisi kapsamında, Birecik Garnizon Komutanı Yener Umul, Birecik İlçe Jandarma Komutanı Harun Çetinkaya, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Birecik Şube Müdürü Müslüm Şahin, ŞUSKİ İlçe Sorumlusu Mustafa Karadaş, Kaymakam Kadir Perçi’ye eşlik etti. Toplantıda, okul, yol, su, elektrik ve camilerin onarılması ile ilgili sorunları ilgililere iletildi.
Vatandaşlar, Birecik Kaymakamı Kadir Perçi ve kurum amirlerinin yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Kaymakam Perçi ve kurum amirlerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa’da hizmet binası açılışı gerçekleşti

Şanlıurfa’da hizmet binası açılışı gerçekleşti

Kurumsal

İçerikYukarı Çık