Ana Sayfa Güncel Beyazgül'den 24 Kasım öğretmenler günü mesajı

Beyazgül'den 24 Kasım öğretmenler günü mesajı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Z.Abidin BEYAZGÜL, Türkiye'de geleceğe ışık tutan Nesiller Ancak Öğretmenlerimizin desteği ve özverisiyle yetişir dedi. 

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2017 Cuma 12:45
Beyazgül'den 24 Kasım öğretmenler günü mesajı

 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayımladığı mesajda  Başkan BEYAZGÜL, kişiliğimizin belirlenmesinde, yetişmemizde, hayata dair kanaatlerimizin, düşüncelerimizin oluşmasında eğitim camiasının öneminin büyük olduğuna dikkat çekti.

 Başkan BEYAZGÜL, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Her zaman Baş  tacı olan öğretmenlerimizin, vatanın her karış toprağında hiçbir koşul ve zorluk tanımaksızın ifa ettikleri kutsal görevleriyle, kıymetlerini her zaman en müstesna yerde korumaktadırlar. Öğretmenlerimizin hatırlanması, anılması için bir gün, bir hafta yeterli değildir.Öğrencilerini  çok güzel mevkilerde görmenin haklı gururunu yaşayan öğretmenlerimize milletçe duyduğumuz saygıyı, sadece 24 Kasım günü değil, her zaman göstermek zorundayız. Modern, demokratik, güçlü ve müreffeh bir ülke olabilmek için eğitim alanındaki ilerlemeyi sürekli kılmalıyız. Toplumun her alanında köklü değişiklikler gerçekleştirmenin ve verimliliği artırmanın ön şartı, eğitime gereken önemin verilmesidir.

 Milletimizin her bir ferdinin öğretmenlerimize olan sevgisi, saygısı ve inancı tamdır.

 Öğretmenler Günü vesilesiyle öğretmenlerimize bir kez daha şükran ve minnet duygularımı sunuyorum. Öğretmenlerimiz, sadece öğrencilerimize değil, tüm insanlığa sevgi dağıtan, doğruya yönelten, toplumun bilgili kişiler olması için çaba gösteren Eğitimli bir toplum meydana getirmeyi hedefleyen  değerli  bir mesleğin mensuplarıdır.

 Bu duygu ve düşüncelerle başta Görevleri başında Şehit olan Öğretmenlerimizin ve şuan  Görev başındaki  tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en samimi duygularla kutlar, Saygılar sunarım."

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir’den çevre bilinci eğitimi

Büyükşehir’den çevre bilinci eğitimi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık