Ana Sayfa Güncel Baydilli’den Elektrikçiler ve Elektronikçiler odasına ziyaret

Baydilli’den Elektrikçiler ve Elektronikçiler odasına ziyaret

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Elektrikçiler ve Elektronikçiler odasını Başkanı Emin Fenerli ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2018 Pazartesi 12:56
Baydilli’den Elektrikçiler ve Elektronikçiler odasına ziyaret

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, geçtiğimiz ay yapılan Elektrikçiler ve Elektronikçiler odası seçiminde başkan seçilen Emin Fenerli ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Elektrikçiler ve Elektronikçiler odasını ziyaret ederek istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Başkan Baydilli, "Geçtiğimiz ay yapılan seçimlerde Başkan seçilen Emin Fenerli ve Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Şanlıurfa’mız çok hızlı gelişen ve değişen bir il. Genç nüfus potansiyeli çok yüksek. Gençlerimize istihdam sağlaması için odalarımızı  ziyaret ediyoruz. Yeni işyerleri açmaları konusunda bilgi alış verişinde bulunuyoruz.  Oda seçiminin Şanlıurfa’mıza hayırlı olması temennisinde bulunuyorum.  Birlik beraberlik içerisinde çalışarak Şanlıurfa’mızı hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

Şanlıurfa Elektrikçiler ve Elektronikçiler odası Başkanı Emin Fenerli ise, ziyaretlerinden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Şanlıurfa Elektrikçiler ve Elektronikçiler odası Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz El yapımı beşiklere ilgi devam ediyor

El yapımı beşiklere ilgi devam ediyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık