Ana Sayfa Güncel Baydilli vatandaşların kadir gecesini kutladı

Baydilli vatandaşların kadir gecesini kutladı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Kadir gecesi münasebetiyle vatandaşlarla bir araya gelerek kandillerini kutlarken, vatandaşlara kandil simidi ve lokum ikramında bulundu.

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2018 Pazartesi 09:22
Baydilli vatandaşların kadir gecesini kutladı

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler müdürlüğü tarafından Kadir gecesi dolayısıyla vatandaşlara ve esnafa kandil simidi ve lokum dağıtıldı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de kandil simidi v e lokum dağıtımı gerçekleştirirken, vatandaşların kadir gecesini kutladı. 

Kadir gecesi gibi bin aydan hayırlı bir günde amaçlarının vatandaşlarla bir araya gelmek ve paylaşımda bulunmak olduğunu söyleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, bu kutsal dönemde birlik ve beraberliğin önemine değindi. 

Başkan Baydilli, "Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz Kadir Gecesi münasebetiyle esnafımıza ve vatandaşlarımıza kandil simidi ve lokum ikramında bulundu. Biz de bu programa katılarak vatandaşımızın kadir gecesini kutlamak istedik. Bu kutsal günlerde önemli olan birlik olmak, muhabbette bulunmaktır. Biz de Karaköprü Belediyesi olarak ilçedeki vatandaşlarımızla her zaman bir arada olmak, hep beraber bu ilçeyi kalkındırmak istiyoruz. Ben tüm İslam aleminin Kadir Gecesini kutlar, hayırlar getirmesini diliyorum" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık