Ana Sayfa Güncel BAKAN’DAN OKUTAN’A ÖVGÜ

BAKAN’DAN OKUTAN’A ÖVGÜ

Giriş Tarihi: 30 Kasım -0001 Çarşamba 00:00
BAKAN’DAN OKUTAN’A ÖVGÜ

Kadın ve Aileden sorumlu Devlet bakanı Selma Aliye Kavaf az önce Şanlıurfa'ya geldi.
Bakan ilk olarak Şanlıurfa Valiliğini ziyaret etti. Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan tarafından karşılanan Devlet bakanı Selma Aliye Kavaf polis mangasını selamladıktan sonra Vilayet Şeref Defterini imzaladı. Daha sonra Şanlıurfa Valisi  Nuri Okutan ile makamı ziyaret etti.
Ziyarette Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan yaptığı konuşmada; sayın Bakanımız Türkiye’yi karış karış dolaşıyor. Valilik ziyaretinden sonra Sosyal Hizmetlere bağlı kurumları da ziyaret edecek. Kendilerine hoş geldiniz diyorum. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı hizmetleri daha çok tabana yaymaya gayret edeceğiz. Dedi.
Devlet bakanı Selma Aliye Kavaf ise Mardin ilinden başlayan programımızın son durağı olan urfadayız.Mardin’den sonra Diyarbakır’a geçtik.Diyarbakır’dan Şanlıurfa’ya geldik. Kurumlarımızda incelemelerde bulunacağız. Bu arada sayın Valimize de Urfalılar adına hoş geldiniz demek istiyorum. Yeni görevinizde yeni görev yerinizde başarılar diliyorum. Kendisinin daha önceki görev yerindeki başarılı hizmetlerinin burada artarak devam edeceğine eminiz. Dedi.
            Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan Şanlıurfa’yı ziyareti anısına Kadın ve Aileden sorumlu Devlet bakanı Selma Aliye Kavaf’a yöresel mırra takımı ve tanıtıcı yayınlar hediye etti.(UrfaHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir’den çevre bilinci eğitimi

Büyükşehir’den çevre bilinci eğitimi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık