Ana Sayfa Güncel Bakan Fakıbaba: 24 Haziran Şanlıurfa için bir fırsat

Bakan Fakıbaba: 24 Haziran Şanlıurfa için bir fırsat

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Bozova’da Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi, vatandaşlarla aynı sofrada buluştu. Bakan Fakıbaba, 24 Haziran seçimlerinin Şanlıurfa için bir fırsat olduğunu kaydetti.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2018 Salı 09:39
Bakan Fakıbaba: 24 Haziran Şanlıurfa için bir fırsat

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Fatih Aksoy, AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci ve ilçe teşkilatı ile birlikte Bozova’da Muhtarlar, Sivil Toplum kuruluşu temsilcileri ve kanaat önderleri ile bir araya geldi. İstişare toplantısında Bakan Fakıbaba istek öneri ve talepleri dinledi. Taleplerin kısa sürede yerine getirileceğinin sözünü veren Bakan Fakıbaba, halkın tüm kesimlerine inerek istişare ile projeler üretileceğini söyledi. 

Bakan Fakıbaba açıklısının devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Ben 25 yıldır Şanlıurfa’da çok samimi olarak bana oy veren vermeyen bütün arkadaşlarımı kalbimle yüreğimle ve tüm isteğimle onlara hizmet vermek için, bir hizmet adamı olarak hizmet vermeye çalıştım. Şanlıurfa insanı ile tarihi ile geçmişi ile tarımı ile gıdası ile çiftçisi ile üreticisi ile işvereni ile mükemmel bir şehir. Elimize iyi bir fırsat geçti. Bu fırsatı iyi değerlendirmek hepimizin boynunun borcu. Fikirlerimiz farklı olabilir partilerimiz farklı olabilir ama ortak paydamız memleketimiz ve hizmet. İnsanlarımızın refahı daha fazla zenginleşmesi, daha fazla mutlu olabilmesi, daha fazla eğitim alabilmesi, daha fazla sağlıktan faydalanabilmesi. Bu bağlamda gerçekten yani vakit Bozova vakti, vakit Şanlıurfa vakti, vakit Türkiye vakti. Çok değerli bakın burada muhtar arkadaşlarım, çok değerli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok değerli kanaat önderleri, milletvekillerimiz, teşkilatımız ve halkımız hep bir arada olacağız. Yani bir proje yapacaksak hep beraber oturacağız, neyi nasıl yapacağımızı hep beraber konuşacağız. Bu anlamda hepinize teşekkür ediyorum destek vereceğinize inanıyorum Allah’ta biliyor bizim tek amacımız var hizmet etmek. Yalan söylemeyeceğimize, haram yemeyeceğimizi bildiğinize inanıyorum. İnşallah size karşı mahcup olmayız. Ben desteklerinizden dolayı yürekten teşekkür ediyorum.” 

Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba ve beraberindekiler toplantının ardından Bozova Kaymakamlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı. Bakan Fakıbaba iftar yemeğini vatandaşlarla aynı sofrada yedi. Bakan Fakıbaba, iftar sonrası yaptığı açıklamada AK Parti’nin 15 yılda birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalmasına rağmen çok güzel hizmetler yaptığını söyledi. Bakan Fakıbaba, 24 Haziran’dan sonra halkla, sivil toplum kuruluşları ile üniversitelerle, milletvekilleri, basın ile hep beraber karar alacaklarını anlattı. Bozova’ya neler yapılacağına her kesimden vatandaşla karar verileceğini kaydeden Bakan Fakıbaba, açıklamasında “Onun için yeni bir başlangıç istiyorum. Yeni başlangıçta çok değerli kardeşim Doktor Fatih Aksoy’u yalnız bırakmayacağınıza beni de Urfa’da yalnız bırakmayacağınıza inanıyorum” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Eyyübiye ‘de Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık