Ana Sayfa Güncel BAHÇELİEVLER SEMTİ DOĞALGAZA GEÇTİ…

BAHÇELİEVLER SEMTİ DOĞALGAZA GEÇTİ…

Giriş Tarihi: 30 Kasım -0001 Çarşamba 00:00
BAHÇELİEVLER SEMTİ DOĞALGAZA GEÇTİ…

Şanlıurfa da, dün akşam 5 mahalle daha doğalgaza kavuştu, Atatürk bulvarında yapılan törenle, belediye başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, bahçelievler mahallesi doğalgaz meşalesini ateşledi, bulvar üzerinde gerçekleşen törene, Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet eşref Fakbaba, Gürgaz Bölge Müdürü Mustafa Erdoğdular, Şanlıurfa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan,Gürgaz çalışanları ve mahalle sakinleri katıldı.
Birkaç aydan buyana sürdürülen doğalgaz çalışması sonucunda 2.bölge olarak seçilen Bahçelievler’de yapılan testler neticesinde polietilen hattı ve servis hatları döşenen, servis kutuları konana her noktaya süratli bir şekilde gaz verilmeye başlandı.
Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, burada yaptığı açıklamasında, doğalgazın Bahçelievler mahallesine ve Şanlıurfa’ya hayırlı olmasını diliyorum, urfagazın müdürüne ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum, üzenlikle, Bahçelievler mahalle sakinlerine vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum, mahalle’deki enerji hatların yeraltına alınmasıyla ilgili,tedaş, yetkilileriyle görüşüyoruz, mahalledeki altyapı çalışmaları’da tamamlandığında, mahalle daha temiz ve çağdaş bir bahçelievler modeli ortaya çıkacaktır,

Gürgaz bölge müdürü Mustafa Erdoğdular, yaptığı açıklamasında, gecen yıl yenişehir semtinde 10 mahallemize doğal gazı vermiştik, bu yılda Bahçelievler ve kara köprü beldemizde çalışmalarımız sürüyor, bugünde Bahçelievler semtinde bulunan 5 mahallemize doğalgazı vermiş bulunuyoruz, yapmış olduğumuz bu yatırım, 2-bucuk aylık bir süreci almıştır ve yaklaşık 4500-metrelik, bir hat- imalatı tamamlanmıştır, Erdoğdular, mahalleden sakinlerinden beklentimiz sokağında doğalgaz hattı varsa, gelip bir an önce, doğalgaza abone olmaları, ve bu yatırımlar sırasında bize destek veren sayın belediye başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum, sabır anlayışlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. (UrfaHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Harran Üniversitesinde bağ bozumu başladı

Harran Üniversitesinde bağ bozumu başladı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık