Ana Sayfa Güncel Ayhan, Kırsal Mahallelerde sorunları dinliyor

Ayhan, Kırsal Mahallelerde sorunları dinliyor

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde kırsal mahallelerde stabilize yol ve altyapı çalışmaları sürerken Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan da çalışmaların devam ettiği mahallelerde halkın sorunlarını dinliyor.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2018 Pazar 11:20
Ayhan, Kırsal Mahallelerde sorunları dinliyor

AYHAN MİL, ÇEÇEKLİ SOKAK VE SEVİMLİ'DE

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Belediye Destek Hizmetleri Müdürü İbrahim Akkurt, Belediye Meclis üyeleri Şerif Bozkurt ve Mahmut Tümur’le birlikte Mil,Çiçekli sokak ve Sevimli kırsal mahallelerinde  vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ayhan, burada belediyenin yaptığı çalışmaları anlatarak vatandaşları dinledi. Kendisine iletilen sorunları dikkatle dinleyip not alan Başkan Ayhan, çözümü yönünde çaba göstereceğini söyledi. Sevimli mahalle muhtarı İsa Bozkurt ve mahallenin ileri gelenleriyle de görüşen Başkan Ayhan, buradaki stabilize yol yapım çalışması, Kültür merkezi çevre düzenlemesi, yeni mezarlık yerinin belirlemesi ve ihata duvarı yapımıyla ilgili bilgi verdi. Başkan Ayhan, ayrıca Sevimli kırsal mahallesindeki eksikliklerin giderilmesi için Belediye Destek Hizmetleri Müdürü İbrahim Akkurt’a talimat verdi. Ayhan, Mil ve Sevimli mahallesi ile Çiçekli mezrasındaki sorunların çözümü için çalışma yaptırarak kapsamlı bir çalışma başlatılacağını da müjdeledi.

“ÖRNEK BİR BELEDİYECİLİK SERGİLEMEK İSTİYORUZ”

Başkan Abdülhakim Ayhan, uzun bir süreden beri ilçenin kırsal mahallelerinde devam eden çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, buralardaki vatandaşların özellikle yol sorunlarını çözmek için büyük çaba harcadıklarını kaydetti. Ayhan, “Her geçen gün Akçakale’nin biraz daha değişip gelişmesi için uğraşıyoruz. Vatandaşların bize gösterdiği teveccühle başaramayacağız iş yok. Bize duydukları güven için teşekkür ederken, iyi bir belediyecilik örneği sergileyerek Akçakale’ye her açıdan değer katmak istiyoruz” dedi.

“BAŞKAN AYHAN’A GÜVENİYORUZ”

Başkan Abdülhakim Ayhan’ın ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten mahalle sakinleri, özellikle yol yapımı konusundaki çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Vatandaşlar, Ayhan’ın kendilerinin ilettikleri eksikleri tamamlamak için çaba göstereceğine inandıklarını, başkanı daha sık aralarında görmek istediklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sömestr Tatilinin En Eğlenceli Etkinliği Piazza’da

Sömestr Tatilinin En Eğlenceli Etkinliği Piazza’da

Kurumsal

İçerikYukarı Çık