Ana Sayfa Güncel AKÇAKALE'DE OKULLAR ONARILIYOR

AKÇAKALE'DE OKULLAR ONARILIYOR

Giriş Tarihi: 30 Kasım -0001 Çarşamba 00:00
AKÇAKALE'DE OKULLAR ONARILIYOR

Geçtiğimiz aylarda okul yönetiminin başarısızlığı nedeniyle yapılan değişiklik neticesinde göreve yeni atanan Eyüp Baltacı ve yeni ekibi okulda restorasyon çalışmalarına başladı.

 Özellikle okulun boya,  badana ve tahribat görmüş sıralarını bakım onarımdan geçiren baltacı bu yıl öğrencilerin daha modern ve hijyenik koşullarda eğitim görmeleri için büyük bir çaba ve gayret içinde olduklarını ifade etti.

 Eyüp baltacı Ahmet yesevi ilköğretim okulunun daha sağlıklı eğitim koşullarının sağlanması için okulun yeniden yapılandırılması gerektiğini ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü: “Ahmet yesevi ilköğretim okuluna göreve geldiğimizden bu yana daha kaliteli bir eğitim ortaya koymak için çalışmalarımıza başladık. İlk iş olarak sizlerinde gördüğü gibi okulumuzu bakım onarım işlemlerini sürdürerek yapıyoruz. Çünkü ne kadar temiz ve sağlıklı ortamda eğitim verirseniz eğitim seviyeniz o kadar yüksek olur. Yeni yönetimiz de bu şartlarda öncelik olarak okulumuzun daha sağlıklı bir ortamda eğitim vermesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda sbs sınavlarında yaşanan başarısızlıklarında Bu yıl inşallah daha başarılı bir grafik çizgisi çizeceğimize inanıyoruz.” Dedi.

Haber:UrfaHA İsmail Arslan / AKÇAKALE

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Harran Üniversitesinde bağ bozumu başladı

Harran Üniversitesinde bağ bozumu başladı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık