Ana Sayfa Güncel Akay gençlerle buluştu

Akay gençlerle buluştu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ahmet Akay 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdürüyor. AK aday Akay,hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hem de AK Parti için vatandaşlardan destek ve dua istiyor.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2018 Salı 09:34
Akay gençlerle buluştu

Abdülrezzak Büyükaslan’ın ev sahipliğinde Akçakale’deki genç sivil toplum kuruluşlarıyla buluşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay'a AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İbrahim Ayhan, AK Parti Akçakale ilçe başkanı ibrahim Yıldık ve Akçakale esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Ömer Ay ve ilçe teşkilat üyeleri eşlik etti. 

Gençlerle biraraya gelmenin heyecanı içinde olduğunu ifade eden Akay, Biz Akçakale'de Akçakale'li vatandaşlarımızla, gençlerimizle bu kutlu yolda yürümeye devam edeceğiz. Vakit Akçakale Vakti, Vakit Şanlıurfa Vakti ve Vakit Türkiye Vaktidir diyoruz. Bizler vatanına,milletine,devletine ve bayrağına bağlı insanlarız. Devletimiz için yapamayacağımız fedakarlık yoktur. Şimdiki gençler çok şanslı, bizler çok zor şartlarda okuduk. Ama şimdi herşey çok farklı,çocuklarımız,gençlerimiz çok güzel şartlarda, çok modern okullarda eğitimlerini alıyorlar. Bu kazanımlarımızı sürdürmeliyiz. Bunun için 24 Haziranda Reisi Cumhurumuza ve AK Parti'ye sahip çıkarak çok güçlü bir desteği Akçakale'deb vermeliyiz" dedi. 

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ve Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Ömer Ay'da birer konuşma yaptı. 

Konuşmaların ardından gençler ve AK Aday Ahmet Akay karşılıklı soru cevap şeklinde sohbet ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık