Ana Sayfa Güncel AK Vekil Gülpınar’dan şehit abisine ziyaret

AK Vekil Gülpınar’dan şehit abisine ziyaret

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, beraberinde Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, AK Parti Karaköprü Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyeleri ile 2015 yılında Sur'da Şehit olan Şehit Ali Öztürk'ün Abisi Âdem Öztürk'ü ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2018 Salı 09:20
AK Vekil Gülpınar’dan şehit abisine ziyaret

Siverek Şirinkuyu’da iftar ve sohbet

AB Uyum Komisyon Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AK Parti Siverek ilçe Başkanı İlhan Çelik ile Şirinkuyu mahallesinde verilen iftar yemeğine katıldılar.

İftar sofrasında Vatandaşlarla sohbet ederek halkın sorunlarını dinleyip, 24 Haziran’ın önemini anlatan AK Vekil Gülpınar, ‘VakitTürkiyeVakti’ diyerek 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek istediler.

Siverek’te ev toplantısı

Daha sonra beraberinde AK Parti Siverek ilçe Başkanı İlhan Çelik ile birlikte Hacı Ömer Mahallesinde Gez ailesinin organize ettiği ev toplantısına katılan AB Uyum Komisyonu Başkanı Şanlıurfa Milletvekili Mehmet kasım Gülpınar, “24 Haziran seçimlerinin diğer seçimlerden farkının önemli olmasıdır. Her seçim önemlidir ancak bu seçimle sistem değişikliğine geçilecek. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi uygulanmaya başlanacak. Seçilecek olan Cumhurbaşkanı Hükümeti de kendisi kuracak. Kısaca; ümmetin huzur ve refahı, ülkemizin, milletimizin ve çocuklarımızın geleceği için mutlaka 24 Haziran’da sandık başına gidelim ve oylarımızı Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye verelim” dedi.

Mehmet Kasım GÜLPINAR

Bu dönem de hizmete aday… 

Mehmet Kasım GÜLPINAR; 20 Eylül 1969'da Şanlıurfa Siverek'te doğdu.

Babasının adı Eyyüp Cenap, annesinin adı Asuman'dır.

Kamu Görevlisi;

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. 
TÖMER'de öğretmenlik yaptı.

Dış Ticaret Müsteşarlığı İGEME'de Mütercim olarak çalıştı.

Diplomasi Muhabirliği yaptı. Devlet Bakanlığında Özel Kalem Müdürlüğü ve Siyasi Danışmanlık, Sanayi ve Ticaret Bakanlığında Siyasi Danışmanlık görevlerinde bulundu. 


24. Dönemde Akdeniz İçin Birlik Parlamenter Asamblesi (AİBPA) Türk Gurubu Üyesi oldu.

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı, Akdeniz İçin Birlik Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi, Türkiye - Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Türk Gurubu Üyesidir.

Çok iyi düzeyde Fransızca ve İngilizce, iyi düzeyde Arapça ve Farsça bilen Gülpınar, evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık