Ana Sayfa Güncel AK Vekil Cevheri Haliliye köylerinde

AK Vekil Cevheri Haliliye köylerinde

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi kırsalında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiye destek istiyor.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2018 Salı 09:21
AK Vekil Cevheri Haliliye köylerinde

1 günde 10 köy, 1 mezrayı ziyaret etti

Aynı gün 10 köy, 1 mezrayı ziyaret ettiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, “Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Payamlı, Dağyanı, Topraklı,Kaygılı,Üçgöze,Körkuyu,Aktaş,Yeşilyurt,Balkatan, Kaynaklıköyleriyle Yeşilada mezrasındaziyaretlerimize devam ediyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için destek istedik.Erdem,irade ve cesaretle VakitŞanlıUrfaVakti diyoruz.VakitHaliliyeVakti diyoruz ve seçim gününe kadar çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Seçim Bürosu açılışı miting havasında gerçekleşti

AK Vekil Cevheri akşam iftar sonrası ise, Eyyübiye ilçesinde kendisinin 2. Seçim bürosunun açılışını yaptılar. Açılış miting havasında coşkuyla gerçekleştirildi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, “Eyyübiye ilçemizde 2.Seçim Büromuzun açılışını coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik.Açılışa katılan il ve ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ediyor,büromuzun vatana, millete hayırlı olmasını diliyorum. Bizi yalnız bırakmayan gönül dostlarımıza, yakınlarımıza, sevenlerimize ve partililerimize de candan teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Çocuklar, Haliliye Belediyesi ile resim yapmayı öğreniyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık