Ana Sayfa Güncel Açanal’a kırsaldan tam destek

Açanal’a kırsaldan tam destek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal, seçim çalışmalarını kırsal mahallelere yoğunlaştırdı.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 09:52
Açanal’a kırsaldan tam destek

Her gittiği kırsal mahallede muhtarlardan ve seçmenlerinden tam destek sözü alan AK aday Açanal, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve partisi için destek istiyor. 

Kent merkezinde bayanlarla ev toplantıları esnaf ve STK ziyaretlerinin yanı sıra iftar sofralarında vatandaşlarla buluşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Z.Gülender Açanal,sonrasında seçim çalışmalarını kırsal mahallelerde sürdürüyor.

1 günde 12 köye ziyaret

Seçim Bürosunda özellikle Urfalı bayanların yalnız bırakmadığı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Z. GülenderAçanal, kırsal mahalle gezisi kapsamında Umut, Sarpdere, Uluhan, Halime, Yeşilköy, Dikme, Büyüksene,Küçüksene, Büyükmirdesi, Ernebi, Konak ve İncirağacı mahallelerine giderek muhtarlarıyla görüştü ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Z.Gülender Açanal’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade eden muhtarlar, partiden de, Belediye Başkanından da memnun olduklarını. Oylarını her zaman AK Partiye verdiklerini gene AK Partiye vereceklerini belirterek,inşaallah kazanacakları umuduyla AK aday Açanal’a tam destek olacakları sözünü verdi.

AK Partiye gönül vermiş insanlarız

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Uluhan (köyü) kırsal mahalle Muhtarı Hasan Beşdağ, “Vekilimize kırsal ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz AK Partinin kuruluşundan beri AK Partiye gönül vermiş insanlarız. İnşaallah bugünden sonra da böyle devam edeceğiz. AK Parti çözümleri halleden bir partidir. Mutlaka bölge olarak sıkıntılarımız var. Fakat AK Partinin yavaş yavaş sorunlarımızı çözeceğine inancımız var. Kendilerine de teşekkür ediyoruz, Allah muvaffak etsin diyoruz” dedi.

DEDAŞ sorununu da biliyoruz, takipçisiyiz

Aynı günde 51 ve 93 milyar lira olarak 2 ayrı fatura geldiğini söyleyip resmi yazılarını gösteren Dikme köyü MuhtarıMustafa Kara’ya cevap veren AK Vekil adayı Gülender Açanal, “Oyumuzu Recep Tayyip Erdoğan için, millet için, ümmet için veriyoruz. DEDAŞ sorununu da biliyoruz. Takip ediyoruz. Daha dün DEDAŞ Müdürü ile görüştüm. Bakan Fakıbaba ile toplantımız vardı konuştuk. Zannetmeyin ki biz unuttuk. Hepimizin aklında. Biz her köyde, her mahallede, şehirde de aynı sıkıntılar var” dedi.

Bir başka köyde de Cumhurbaşkanımızın gelişiyle ilgili sorular üzerine, toplantılar yaptıklarını belirten AK aday Açanal, Cumhurbaşkanımızın mitingiyle ilgili neler yapılacağını konuştukları, gelinceye kadar da konuşularak gerekenin yapılacağını söyledi.

Daha sonra vatandaşlarla toplu hatıra fotoğrafı çekildi, AK Parti, Erdoğan sloganları ve Rabia işareti yapılarak parti bayraklarıyla hatıra resmi çektirildi.

Köy (Kırsal Mahalle) Muhtarlarına teşekkür

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zemzem Gülender Açanal, Haliliye ilçesine bağlı Umut kırsal mahallesi ileri geleni İmam Demir, Sarpdere mahalle Muhtarı Halil Fidan, Uluhan mahalle Muhtarı Hasan Beşdağ, Halime köy Muhtarı Aziz Demir, Yeşilköy Muhtarı Aziz Demir, Dikme Muhtarı Mustafa Kara, Büyüksene Muhtarı Mustafa Kara, Küçüksene Muhtarı Halil Diş, Büyükmirdesi Muhtarı Mustafa Karataş, Ernebi Muhtarı Mehmet deniz, Konak Muhtarı Mustafa Kaya ve İncirağacı kırsal mahalle Muhtarı Salih Bakay’a Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Partiye ve kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İş adamından geleneksel iftar yemeği

İş adamından geleneksel iftar yemeği

Kurumsal

İçerikYukarı Çık